PALETA 31ks, Bifaciální solární panel TAMESOL 700Wp, stříbrný rám

TAMESOL 700W bifaciální, stříbrný rám

model: TOP-700-132BI

stříbrný rám: 2384 mm x 1303 mm x 35 mm

 
 

 

 

 

 

 

Na dotaz
Kód: TMS700BIFSFPAL
Značka: TAMESOL
3 500 Kč 2 892,56 Kč bez DPH
Kategorie: SOLÁRNÍ PANELY
Hmotnost: 37.5 kg
? Výkon: 550W
Doručení do týdne
Doručení do týdne
na jakékoliv místo
Vlastní sklady
Vlastní sklady
Možnost odběru již od 1 ks v Ostravě

TOP SUN 700w, bifaciální, monokrystalický, technologie N-Type, half-cut-cell, stříbrný rám.

V exkluzivním zastoupení na českém trhu nabízíme fotovoltaické panely španělského výrobce TAMESOL, jsou vyráběny s použitím nejkvalitnějších komponent a nejnovějších technologií, které zajišťují nejlepší výkon a poskytují evropskou záruku.

Solární panely jsou efektivnější, spolehlivější a mají delší životnost. Výsledkem je vyšší výkon a lepší využití solární energie pro vaše potřeby.

Proto nabízí dlouhou záruční dobu - 25 let na výrobek a 30 let na lineární výkon.

Elektrotechnické parametry

Výkon: 700 W

Napětí naprázdno (Voc): 48,40 V

Zkratový proud (Isc): 18,40 A

Jmenovité napětí (Vmp): 40,42 V

Jmenovitý proud (Imp): 17,32 A

Maximální účinnost: 22,54 %

 

Technické údaje

Rozměry: 2384 mm x 1303 mm x 35 mm

Hmotnost: 37,5kg

Počet článků: 132

Rozměry článků: 210x105

Maximální systémové napětí: 1500 V

Třída krytí: IP68

Konektory: MC4

 

 

Logistické informace

Ucelená paleta: 31 ks

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TAMESOL je španělský výrobce vysoce účinných fotovoltaických panelů s roční výrobní kapacitou 10 GW a plně automatizovanou výrobní linkou. Díky inovativnímu přístupu nabízí špičkovou technologii a nejmodernější výrobní procesy.

Panely značky TAMESOL jsou instalovány na farmách, v podnicích a domácnostech ve více než 50 zemích světa. K dnešnímu dni vyrábí elektřinu více než 20 milionů panelů této značky připojených k síti.

Evropská záruka Na všechny výrobky poskytuje TAMESOL záruku vydanou španělskou společností (TAMESOL building a green future SL), což umožňuje využít reklamační proces kompletně spravovaný v Evropě.

Poprodejní servis V případě jakéhokoli incidentu, ať už ve výrobě nebo v jiných záležitostech, je servis zajišťován z centrály a zázemí společnosti ve Španělsku.

 

Společnost TAMESOL díky projektům po celém světě disponuje bohatými zkušenostmi, hlubokými znalostmi a kapacitami pro realizaci jakéhokoli typu fotovoltaických projektů. Nezáleží na tom, jak velký nebo vzdálený projekt je, společnost TAMESOL bude vždy tam, kde je potřeba. TAMESOL se osvědčila jako spolehlivá volba pro všechny typy fotovoltaických projektů, od těch nejmenších až po ty nejnáročnější, například ve Španělsku, Itálii, Rumunsku, Německu a Velké Británii. Kvalita modulů využívajících technologie P.E.R.C a N-Type spolu s úspěšně fungujícími projekty na plný výkon poskytují všechny důkazy o tom, čeho je společnost schopna dosáhnout.