Kontakt | Recenze | Velkoobchod

KONSTRUKCE B2B - velkoobchodní prodej konstrukcí pro solární panely

Jsme strategickým a výhradním partnerem výrobce fotovoltaických konstrukcí společnosti  W&H SP. Z O.O.

 

https://hetmaniok.pl/


W&H je dlouholetým a osvědčeným výrobcem fotovoltaických konstrukcí - dlouholeté zkušenosti a individuální přístup nám umožňují profesionálně realizovat objednávky konstrukčních systému. Zabýváme se jak menšími projekty - například konstrukcemi pro mikrofarmy a domácí instalace, tak i velkými projekty fotovoltaických farem.

Naše systémy fotovoltaických konstrukcí jsou navrženy pro rychlou a jednoduchou montáž a současně se vyznačují vysokou trvanlivostí a odolností vůči vnějším vlivům.

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a naše výrobky navrhujeme podle osobních požadavků investora. Ať už plánujete instalaci 10kW nebo 1MW, u nás ke své objednávce získáte vždy již v rámci cenové nabídky přesnou konfiguraci vaší konstrukce a součástí dodávky veškerý spojovací a kotevní materiál.

V konstrukcích, které vyrábíme, používáme robustní konstrukční ocel opatřenou speciálním antikorozním nátěrem Magnelis. Díky 3 % obsahu hořčíku je tato ochranná vrstva desetkrát odolnější proti korozi než běžná pozinkovaná ocel.

Pro montážní společnosti a pro velkoobchodní partnery nabízíme montážní sady pro FTV instalace na šikmé i ploché střechy, pro různé druhy materiálů a typy konstrukcí. Individuální cenovou nabídku Vám připravíme na poptávku - kontaktujte nás:

info@nejpanely.cz

nebo 

722 47 67 49

 

Ke stažení:

Katalog konstrukcí W&H

Katalog spojovacího materiálu

instalace_2_2

NejPanely.cz 🇨🇿 - NajPanely.sk 🇸🇰