Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 489 hodnocení
5
460x
4
12x
3
3x
2
3x
1
11x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PL Avatar autora Petr Lešner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2024
Naprosto spokojen.
LD Avatar autora Lukáš Dubec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2024
Super jednání. Rychle dodání. Není co vytknout Těším se na další obchod :)
JK Avatar autora Jakub Kühn Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2024
Jsem spokojen, proto nakupuji opakovaně.
DW Avatar autora David Wildman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2024
Naprostá spokojenost
JM Avatar autora Jan Marušák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2024
Naprostá spokojenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 0 z 5 hvězdiček. 13.7.2024
Vše funguje jak má, obchod doporučuji.
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení, vážíme si toho.
PB Avatar autora Petr Breitzetel Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 8.7.2024
VP Avatar autora Vlastimil Plaček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.7.2024
Rychlé vyřízení objednávky , obchod doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.7.2024
+ Komunikace
+ Rychlost doručení

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení, vážíme si toho.
ZM Avatar autora Zbyněk Mužík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.7.2024
Paráda jedu tam znova👍
ZK Avatar autora Zdeněk Kaprál Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.7.2024
Spokojenost, široká nabídka a dobré ceny...určitě doporučuji.
MV Avatar autora Miroslav Vochozka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.7.2024
Vše perfekt, doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.7.2024
+ Dobrá domluva, vstřícnost

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za hodnocení, vážíme si toho.
PR Avatar autora Pavel Richtr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.7.2024
Super komunikace vše proběhlo v naprostém pořádku doporučuji :)
JŠ Avatar autora Jaroslav Šimíček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.7.2024
JK Avatar autora Josef Křivý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.6.2024
Pefektní komunikace a vstřícnost, původně objednanou konstrukci na 6 panelů mi dodatečně rozšířili konstrukci na 8 panelů a přesně vyrobili na rzměry panelů.
PK Avatar autora Petr Kukura Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.6.2024
Perfektni komunikace,vše proběhlo hladce děkuji.
ZD Avatar autora Zdeněk Durník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.6.2024
Perfektní komunikace,velká vstřícnost. 😅
JU Avatar autora Jiří Učeň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.6.2024
JH Avatar autora Jaroslav Hovorka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.6.2024
Vše probíhalo jak mělo, dobrá komunikace a odeslání na adresu, Vše dobře zabalené. Jen na stránkách uvádí vlastni dopravu a přivezl to jiný dopravce, ale bylo vse v pořádku.

Ovládací prvky výpisu

491 položek celkem