Optimizér Tigo TS4-A-O ochrana elektrárny

Regulátor výkonu pro fotovoltaické instalace Tigo TS4-A-O optimalizuje provoz každého panelu do výkonu 700W

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Skladem
Kód: TIG700
950 Kč 785,12 Kč bez DPH
Kategorie: Optimizéry
Hmotnost: 1 kg
Doručení do týdne
Doručení do týdne
na jakékoliv místo
Vlastní sklady
Vlastní sklady
Možnost odběru již od 1 ks v Ostravě

Optimalizace je funkce Flex MLPE, která je k dispozici jako integrovaná modulární základna spojovacího boxu (TS4-O) nebo jako přídavná jednotka (TS4-A-O). Navrhujte s použitím nesouměrných délek stringů, smíšených orientací nebo nesourodých modulů. Instalujte v zastíněných oblastech se sníženým setbackem. Kromě optimalizace umožňuje TS4-A-O monitorování na úrovni modulů a rychlé vypnutí v souladu s normami NEC 2014, 2017, 2020.

Optimizér Tigo TS4-A-O upravuje a nastavuje funkčnost každého fotovoltaického modulu, ke kterému je připojen. Zlepšuje tak výkon fotovoltaického řetězce v případě zastínění nebo nesouladu (kolísání výkonu) panelů. Doplněním inteligentních funkcí zlepšuje také energetickou účinnost vaší elektrárny. TS4-A-O s technologií UHD-Core a rozšířenými specifikacemi podporuje fotovoltaické moduly s výkonem až 700 W.

 TS4-A-O je vybaven bezpečnostní funkcí Shut-down, která je účinná pouze v případě, že je optimalizátor připojen ke službě Cloud Connect nebo Cloud Connect Advanced. Funkce se aktivuje automaticky nebo ručně - při její aktivaci klesne napětí a proud z každého modulu na nulu.

 

S optimalizátorem Tigo TS4-A-O můžete dovybavit každý fotovoltaický modul dalšími funkcemi:

 

- optimalizace výkonu - řešení používané v situacích částečného - dočasného zastínění některých modulů v řetězci, kdy zastíněný panel osazený modulem Tigo nemá negativní vliv na provoz ostatních panelů v řetězci. Pro provoz modulu Tigo nejsou nutné žádné další komponenty.

 

- monitorování - funkce poskytuje možnost zobrazit provozní parametry každého modulu, ke kterému je modul Tigo TS4-R-O připojen. Pro tuto funkci je nezbytný datový záznamník (datalogger - Accespoint s datovým záznamníkem) TIGO CCA + TAP, který sbírá data z jednotlivých panelů.

 

- požární spínač - tato funkce umožňuje odpojit každý modul v sérii zvlášť. Pro dosažení této funkce je nutné použít TIGO CCA + TAP, jak je uvedeno výše ve funkci monitorování.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: