Kontakt | Recenze | Velkoobchod

PALETA 31ks, Fotovoltaický solární panel TAMESOL 550Wp FULL BLACK, černý backsheet

TAMESOL 550W full black, černá zadní strana

model: TM - 550M-144AB

černý rám: 2279 mm x 1134 mm x 35 mm

 
 

 

 

 

 

 

Můžeme doručit do:
15.8.2024
Na moři
Kód: TAM550FBPAL
Značka: TAMESOL
2 500 Kč 2 066,12 Kč bez DPH
Kategorie: SOLÁRNÍ PANELY
? Výkon: 550W
paleta FB
Novinka
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží díky vlastní dopravě
Doručení do týdne
Doručení do týdne
na jakékoliv místo
Vlastní sklady
Vlastní sklady
Možnost odběru již od 1 ks v Ostravě

PERCMAX DARKSUN 550w, monokrystalický, technologie PERC, half-cut-cell, ALL BLACK (včetně černého backsheetu)

V exkluzivním zastoupení na českém trhu nabízíme fotovoltaické panely španělského výrobce TAMESOL, jsou vyráběny s použitím nejkvalitnějších komponent a nejnovějších technologií, které zajišťují nejlepší výkon a poskytují evropskou záruku.

PERCMAX DARKSUN "Když nechcete, aby byly moduly na instalaci vidět." Při použití panelů  z této řady, bude vaše instalace kompletně tmavá. Panely jsou zkonstruovány výlučně z černých komponentů (zadní deska, rám, buňky, sváry, atd.).

  1. Multibus-bar technologie: Tato technologie využívá více sběrnicových lišt (busbars) na povrchu solárního článku. Více sběrnicových lišt zvyšuje efektivitu zachytávání a přenosu elektrické energie, což vede ke snížení odporu a vyšší celkové účinnosti panelu.

  2. Non-destructive cutting (nedestruktivní řezání): Tento proces řezání solárních článků je prováděn tak, aby se minimalizovalo poškození materiálu. To znamená, že články jsou řezány precizně a bez mikrotrhlin, což zvyšuje jejich dlouhodobou spolehlivost a výkon.

  3. High density interconnection (vysokohustotní propojení): Tato metoda zajišťuje, že solární články jsou propojeny s vyšší hustotou spojů. Výsledkem je lepší elektrická vodivost a vyšší efektivita panelů, protože ztráty energie mezi jednotlivými články jsou minimalizovány.

Kombinace těchto technologií znamená, že solární panely jsou efektivnější, spolehlivější a mají delší životnost. Výsledkem je vyšší výkon a lepší využití solární energie pro vaše potřeby.

Proto nabízí dlouhou záruční dobu - 25 let na výrobek a 30 let na lineární výkon.

Elektrotechnické parametry

Výkon: 550 W

Napětí naprázdno (Voc): 49,80 V

Zkratový proud (Isc): 13,99 A

Jmenovité napětí (Vmp): 42,15 V

Jmenovitý proud (Imp): 13,05 A

Maximální účinnost: 21,28 %

 

Technické údaje

Rozměry: 2279 mm x 1134 mm x 35 mm

Hmotnost: 25 kg

Počet článků: 144 

Rozměry článků: 182*91

Maximální systémové napětí: 1500 V

Třída krytí: IP68

Konektory: MC4

 

 

Logistické informace

Ucelená paleta: 31 ks

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TAMESOL je španělský výrobce vysoce účinných fotovoltaických panelů s roční výrobní kapacitou 10 GW a plně automatizovanou výrobní linkou. Díky inovativnímu přístupu nabízí špičkovou technologii a nejmodernější výrobní procesy.

Panely značky TAMESOL jsou instalovány na farmách, v podnicích a domácnostech ve více než 50 zemích světa. K dnešnímu dni vyrábí elektřinu více než 20 milionů panelů této značky připojených k síti.

Evropská záruka Na všechny výrobky poskytuje TAMESOL záruku vydanou španělskou společností (TAMESOL building a green future SL), což umožňuje využít reklamační proces kompletně spravovaný v Evropě.

Poprodejní servis V případě jakéhokoli incidentu, ať už ve výrobě nebo v jiných záležitostech, je servis zajišťován z centrály a zázemí společnosti ve Španělsku.

 

Společnost TAMESOL díky projektům po celém světě disponuje bohatými zkušenostmi, hlubokými znalostmi a kapacitami pro realizaci jakéhokoli typu fotovoltaických projektů. Nezáleží na tom, jak velký nebo vzdálený projekt je, společnost TAMESOL bude vždy tam, kde je potřeba. TAMESOL se osvědčila jako spolehlivá volba pro všechny typy fotovoltaických projektů, od těch nejmenších až po ty nejnáročnější, například ve Španělsku, Itálii, Rumunsku, Německu a Velké Británii. Kvalita modulů využívajících technologie P.E.R.C a N-Type spolu s úspěšně fungujícími projekty na plný výkon poskytují všechny důkazy o tom, čeho je společnost schopna dosáhnout.

NejPanely.cz 🇨🇿 - NajPanely.sk 🇸🇰